ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8254

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
PiS stawia na młodych kandydatów

W wyborach samorządowych Prawo i Sprawiedliwość - okręg nr 3, a więc Starówka, osiedle Pyrzyckie, Kluczewo oraz osiedle Lotnisko, postawiło na młodość. Na 16 kandydatów do Rady Miejskiej i Rady Powiatu, wystawiono aż 7 osób do 29 roku życia. Ten fakt ukazuje, że partia - wbrew powszechnej opinii - nie jest jedynie partią dla starszych ludzi. Promuje także młode osoby.

 

Liderem do Rady Miejskiej jest 24-letnia Aleksandra Muszyńska (przewodnicząca Forum Młodych PiS Stargard, koordynatorka akcji przywracania zniżek na przejazdy PKP i PKS dla studentów oraz uczniów, magister stosunków międzynarodowych), która zajmuje 3. lokatę na liście Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej.

Kolejnymi kandydatami są: Paweł Przygocki (25 lat, inżynier budowy maszyn), Bartłomiej Zdunek (24 lata, stargardzki piłkarz), Kamil Seredyński (29 lat, magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej) oraz Mirosław Piątek (25 lat, magister politologii).

Do Rady Powiatu kandydują: Rafaela Kaczmarek (lat 21, studentka prawa) oraz Przemysław Sulecki (23 lata, absolwent Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania).

Warto dodać, iż pomimo młodego wieku, są to ludzie wykształceni, z wizją przyszłości Stargardu oraz wielką determinacją dokonania zmian w naszym mieście. W tych wyborach warto postawić na ludzi młodych, nowych, nieuwikłanych w niejasne układy polityczne, z innowacyjnymi pomysłami dla naszego miasta. Poparcie tych kandydatów będzie dla nich wielką pomocą, zwłaszcza, iż starują oni po raz pierwszy.

Aleksandra Muszyńska, jako jedna z kandydatek do Rady Miejskiej, zwraca się do czytelników „Dziennika” z apelem o uczestnictwo w wyborach samorządowych 21 listopada oraz ogromną prośbą wsparcia młodych kandydatów swoimi głosami. - Nie pozwólmy decydować za siebie innym. Idźmy oddać swój głos, gdyż brak uczestnictwa w wyborach odbiera szansę zmiany naszego miasta na lepsze, a także odbiera prawo decydowania o nas samych i warunkach, w jakich będziemy żyli – mówi.

Źródło: Dziennik Stargardzki


    - 19.11.2010
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©