ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8689

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Prezydent Duda w Choszcznie

Prezydent Duda w Choszcznie: Dziękuję za Wasz trud i pracę dla Polski

Na początku swojego wystąpienia Andrzej Duda podkreślił, że jego spotkanie z mieszkańcami Choszczna ma szczególny wymiar, bowiem odbywa w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Andrzej Duda apelował też, aby w setną rocznicę niepodległości rodzice przekazywali historię osób zaangażowanych w walkę i pracę na rzecz niepodległej Polski.
W swoim przemówieniu Andrzej Duda zapowiedział również, że rząd przygotowuje programy dla tych części Polski, które najbardziej ucierpiały podczas transformacji ustrojowej. Ma to być kolejna, po programach "Rodzina 500+" i "Mieszkanie+", systemowa pomoc państwa.
Andrzej Duda obiecał też, że dalej będzie odwiedzał polskie powiaty.  Na spotkanie z Andrzejem Dudą, które odbyło się w hali miejscowego gimnazjum, przyszło kilkuset mieszkańców nie tylko Choszczna, ale i okolicznych miast i powiatów. Ze Stargardu przyjechało kilkadziesiąt osób a ponadto w spotkaniu nasz okręg reprezentowali poseł Michał Jach oraz rani Zdzisław Wilk, Józef Stachowiak, Ireneusz Rogowski i Mariusz Smuga. Po wizycie w Choszcznie Andrzej Duda wrócił do Warszawy, gdzie wieczorem ma spotkać się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

zdjęcia T. Surma

    - 20.03.2018
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©