ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8271

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Spotkanie Wigilijno - Noworocze PiS w Stargardzie
Już tradycyjnie członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu zebrali się w klubie Prestige na Wigilijno – Noworocznym spotkaniu opłatkowym.

Przy Wigilijnym stole w klubie Prestige spotkali się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z całego powiatu stargardzkiego. Nie zabrakło również wielu innych, znamienitych gości.


Szczególnie ciepło i serdecznie przyjęto ks. kanonika Janusza Posadzego, przewodniczącego szczecińskiego okręgu PiS posła Leszka Dobrzyńskiego, dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie Jana Białkowskiego,posła Artura Szałabawkę, szefa stargardzkich struktur PiS Zdzisława Wilka, członka Zarządu Powiatu Ireneusza Rogowskiego, przewodniczącego NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych na Pomorzu Zachodnim Edwarda Kosmala,  Emilię Niemyt dyrektor ARiMR, Adama Kalinowskiego dyrektora ZODR oraz przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Starostwa.


Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości przebiegało w nastrojowej, sympatycznej i jak zawsze wesołej atmosferze. Nie zabrakło wspólnego kolędowania przy akompaniamencie akordeonu, dzielenia się opłatkiem, a pośród wielu serdecznych życzeń przede wszystkim spełnienia marzeń i planów w 2018 roku.

    Damian Maligłówka, fot. Tadeusz Surma - 29.12.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©