ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8484

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
"Wszystkie ręce na pokład"
Praca, nowa jakość i pełne zaangażowanie – to główne hasła, które przyświecały pierwszemu spotkaniu nowo wybranych struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości Okręgu Szczecińskiego.

 

Ponad setka przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości ze Szczecina, Stargardu, Świnoujścia, Gryfic, Gryfina, Myśliborza, Nowogardu, Goleniowa, Pyrzyc i Łobza spotkała się w auli Zespołu Szkół Salezjańskich w Szczecinie. – Cieszę się, że jest na dziś tak dużo – powiedział na wstępie poseł Leszek Dobrzyński.


– Gratuluję jednocześnie wszystkim, którzy od teraz będą reprezentować Prawo i Sprawiedliwość w swoich powiatach i gminach. To bardzo odpowiedzialnie zadanie, ale jestem przekonany, że jako przedstawiciele swoich komitetów i lokalnych struktur poradzicie z nim sobie doskonale.

 

Podczas blisko dwugodzinnego spotkania poruszono szereg tematów dotyczących aktualnych wydarzeń w kraju oraz planów związanych głównie z przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. -  Nasz system wyborczy również potrzebuje dobrej zmiany – przyznał z kolei poseł Michał Jach. – Podstawą tej zmiany ma być przede wszystkim transparentność, jawność i przejrzystość, chociażby w kontekście wcześniejszych wyborów samorządowych, do których osobiście mam wiele do życzenia.

W Zespole Szkół Salezjańskich w Szczecinie omówiono także szereg istotnych spraw organizacyjnych. Na koniec wszyscy zgromadzeni uczcili minutą ciszy pamięć naszej nieodżałowanej koleżanki i działaczki PiS ze Stargardu Ireny Staszyńskiej.

 

Natomiast zwieńczeniem spotkania było podsumowanie akcji „Paczka dla rodaka i bohatera na kresach”, z której inicjatywą wyszła bardzo aktywna młodzieżówka Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie.

 

Delegacja ze Stargardu, jak zwykle stanęła na wysokości zadania, przekazując kilkadziesiąt kilogramów artykułów spożywczych. Przekazane przez nas dary pojadą do naszych rodaków na Litwie.

 

 

 

 

    Damian Maligłówka - 09.12.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©