ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8318

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Zdzisław Wilk kieruje PiS-em w Stargardzie!
Zdzisław Wilk, został jednogłośnie nowym przewodniczącym stargardzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

To współzałożyciel struktur PiS w naszym mieście, z bogatym doświadczeniem samorządowym, aktualnie wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Stargardzie.

 


- Nasze struktury się rozrastają, obecnie mamy 152 członków, a także liczne grono sympatyków – przyznał na wstępie specjalnie zwołanej konferencji prasowej Zdzisław Wilk.


- Zależy nam na płynnym funkcjonowaniu i jak najlepszym działaniu na rzecz naszego miasta. Jestem przekonany, że podołamy nowym wyzwaniom, ponieważ jesteśmy otwarci zarówno na nowych ludzi jak i na owocną współpracę na wielu płaszczyznach – podsumował na wstępie nowy przewodniczący PiS w Stargardzie Zdzisław Wilk.

 

W skład ośmioosobowego Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie oprócz przewodniczącego Zdzisława Wilka weszli poseł Michał Jach, Ireneusz Rogowski – sekretarz, Elżbieta Koczorowska – skarbnik, a ponadto: Paweł Grobelny, Waldemar Sadoch, Wiesław Augustyn oraz Zygmunt Piętka – przewodniczący komitetu czwartego z Chociwla.

 

W trakcie konferencji prasowej poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach zdradził dziennikarzom plany partii na najbliższe miesiące. – Tą dobrą zmianę, która zaczęła się w Polsce dwa lata temu, chcemy również wprowadzić w wyborach samorządowych – przyznał poseł Michał Jach. – PiS bardzo mocno i intensywnie przygotowuje się do przyszłorocznych wyborów. Wierzę, że nasz głos w samorządach będzie mocniejszy. Chcemy być główną siłą polityczną, zarówno w Radzie Miasta, jak i Radzie Powiatu – podsumował spotkanie z mediami poseł Michał Jach.

    pis.stargard.pl, fot za info.stargard.pl - 08.12.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©