ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8253

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Struktury Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie wybrane!
W auli Liceum Katolickiego odbyły się wybory do nowych struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości. Sala popularnego „Katolika” była wypełniona do ostatniego miejsca. Wybraliśmy również zarządy trzech komitetów miejskich oraz jednego powiatowego.

Zarządzone na 25 listopada wybory odbywały się sprawnie mimo, że w Liceum Katolickim pojawiła się ponad setka sympatyków i członków Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu oraz powiatu stargardzkiego. Nad wszystkim czuwał poseł Michał Jach, który tłumaczył i wyjaśniał w jaki sposób prawidłowo zagłosować.


Najpierw wybrano składy zarządów poszczególnych komitetów oraz ich przewodniczących. I tak w skład Komitetu nr 1 weszli: Paweł Grobelny – przewodniczący, Damian Maligłówka, Dariusz Dąbek, Radosław Kołaczyk oraz Leszek Gmiterek.Komitet nr 2 będą teraz reprezentowali: Waldemar Sadoch – przewodniczący, Wiesław Masłowski, Józef Stachowiak, Jacek Frąckowiak i Wiesław Kamiński. Natomiast w skład Komitetu nr 3 weszły następujące osoby: Elżbieta Koczorowska - przewodnicząca, Adam Kalinowski, Ireneusz Kiłoczko, Kamil Seredyński, Elżbieta Mochocka, Mariusz Smuga oraz Adam Mroczkowski. Wybrano również władze komitetu powiatowego, który bardzo prężnie działa w gminie Chociwel. Tutaj przewodniczącym struktur terenowych został Zygmunt Piętka.

 

Finalnym punktem zebrania były wybory dodatkowych czterech osób do zarządu powiatowego. Ostatecznie jego skład został poszerzony o następujące osoby: Zdzisław Wilk, Michał Jach, Ireneusz Rogowski i Wiesław Augustyn. Już niebawem dowiemy się kto zostanie przewodniczącym Zarządu Powiatowego PiS na najbliższą kilkuletnią kadencję.

 

Miłym akcentem w przerwie głosowania było przemówienie posła Michała Jacha, który w kilku ciepłych słowach podziękował Wiesławowi Masłowskiemu, ustępującemu szefowi stargardzkich struktur, za bardzo solidną i oddaną pracę na rzecz Prawa i Sprawiedliwości.

 


    pis.stargard.pl - 26.11.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©