ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8733

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Czas podsumowań. Wzmacniamy struktury!
W auli Liceum Katolickiego odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.


Na czwartkowe spotkanie, zorganizowane tradytcyjnie w Liceum Katolickim przybyło blisko siedemdziesięciu członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu i powiatu stargardzkiego. Jako pierwszy głos zabrał poseł Michał Jach, który szczegółowo zrelacjonował najważniejsze wydarzenia w Sejmie.

Nie zabrakło tematów związanych między innymi z reformą edukacji i sądownictwa oraz bliskich posłowi spraw dotyczących obronności kraju, a konkretnie – wzrostem wydatków na obronę. – Prawo i Sprawiedliwość z wielką determinacją realizuje swoje obietnice wyborcze. Pozytywne efekty tych obietnic widzimy nie tylko po sondażach, ale też po konkretnych liczbach i danych. Wzrastają dochody państwa, spada stopa bezrobocia, a nasza gospodarka rozwija się w szybkim tempie – podkreślił poseł Michał Jach.

 

Sprawozdania oraz relacje z ostatnich wydarzeń podczas obrad sesji Rady Miejskiej i Powiatu złożyli kolejno Zdzisław Wilk oraz Józef Stachowiak. Radny Stachowiak zdradził arkana ostatniej sesji Rady Powiatu, w trakcie której odwołano i powołano nowych członków rady społecznej, działającej przy stargardzkim szpitalu. Wiele słów krytyki, przede wszystkim z sali, padło szczególnie pod adresem Waldemara Gila. Radny Stachowiak podsumowując tę kwestię przyznał, że odwołanie dotychczasowej rady społecznej było zagrywką typowo polityczną.

 

Ale w czasie ponad dwugodzinnego zebrania nie zabrakło też pozytywnych chwili i emocji. W poczet nowych członków PiS zostali przyjęci: Stanisław Gołębiowski, Agnieszka Myszkowska, Marcin Kaszek, Anna Żuk, Barbara Ślusarczyk, Dariusz Stopczyński, Patrycja Krzywiźniak, Anna Celina Hahn, Mirosław Grzybek, Mariusz Długosz, Ewelina Sobolewska-Łukaszczuk, Andrzej Ulatowski, Wiktor Ratkowski oraz Władysław Sawka. Wręczając specjalne zaświadczenia poseł Michał Jach życzył nowo przyjętym osobom wielu sukcesów, realizacji zamierzonych celów oraz determinacji w podejmowaniu nowych wyzwań.

Ponadto jest już niemal pewne, że powstanie 4 komitet Prawa i Sprawiedliwości. Stosowny wniosek został już złożony do władz Zarządu Okręgowego. Nasze nowe struktury mają umocnić aktywność Prawa i Sprawiedliwości w mieście, ale przede wszystkim na terenie powiatu stargardzkiego, których celem jest zdobycie jak największej ilości mandatów w przyszłorocznych wyborach samorządowych. 

 

 

    pis.stargard.pl - 22.09.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©