ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8339

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Barzkowice były nasze!
Już tradycyjnie w trakcie odbywających się Targów Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach. swoje stoisko wystawiło Prawo i Sprawiedliwość ze Stargardu. Nasz namiot, do którego ustawiały się długie kolejki,  cieszył się ogromną popularnością!

 

Przez dwa dni na wszystkich odwiedzających nasz namiot czekały przeróżne atrakcje. Jednymi z nich było między innymi malowanie twarzy dla dzieci, a także wybijanie specjalnych okolicznościowych monet.


Dużym powodzeniem cieszyły się ponadto nasze gadżety oraz gazeta Prawa i Sprawiedliwości o tematyce rolnej. Otrzymaliśmy wiele słów wsparcia, poparcia dla rządu premier Beaty Szydło oraz Prezydenta Andrzeja Dudy, zarówno od rolników, jak i zwiedzających barzkowickie targi. Przez cały weekend w obsługę stoiska byli zaangażowani członkowie komitetów PiS nr 1, 2 oraz 3.


Z kolei w niedzielę popołudnie zaszczycił nas swoją obecnością podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa Ryszard Zarudzki oraz Wojewoda Zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski. W Barzkowicach nie zabrakło także posła Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczącego sejmowej Komisji Obrony Narodowej Michała Jacha, członka zarządu powiatu stargardzkiego Ireneusza Rogowskiego oraz przede wszystkim gospodarza barzkowickich targów – Dyrektora Zachodniopomorskiego Oddziału Doradztwa Rolniczego i radnego powiatu stargardzkiego PiS – Adama Kalinowskiego.
 

Galeria

    pis.stargard - 13.09.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©