ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8746

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Bawiliśmy się w "Kniei"
Wspaniała atmosfera oraz przepiękna aura towarzyszyły corocznemu spotkaniu integracyjnemu członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu. Tym razem bawiliśmy się w Ciemniku, nieopodal Ińska, na terenie siedziby Koła Łowieckiego „Knieja”.

 
Powodów do spotkania było co najmniej kilka. Na początek, w trakcie części oficjalnej, Ireneusz Rogowski podziękował serdecznie tym wszystkim, którzy zaangażowali się w jego kampanię wyborczą na urząd prezydenta Stargardu. Wręczając kwiaty na ręce Moniki Kieliszak Ireneusz Rogowski wyraził słowa uznania dla naszej szefowej sztabu wyborczego, a także pozostałym działaczom i sympatykom Prawa i Sprawiedliwości za ogromny trud włożony w całą kampanię. Słowa uznania padły też pod adresem Agnieszki Myszkowskiej, szczególnie za dużą kreatywność oraz pomysłowość przy realizacji wielu eventów, akcji i spotkań z wyborcami.  

 

W trakcie części oficjalnej miłą niespodziankę przygotował również Zdzisław Wilk. Przewodniczący Komitetu nr 3 w Stargardzie ufundował przepiękny i okazały puchar naszej drużynie, która pod koniec maja zwyciężyła w II Turnieju Bowlingowym Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie. Natomiast zarówno graczom, jak i uczestnikom turnieju, nagrody w postaci książek i albumów wręczył nasz poseł na Sejm Michał Jach.

 

Tego dnia nie zabrakło też innych atrakcji. Skosztowaliśmy wspaniale przyrządzonego dzika, którego zaserwował nam Tadeusz Wierzbicki, gospodarz i współorganizator imprezy, za co należą się ogromne słowa uznania i podziękowania. Były tańce przy skocznej muzyce, zabawa survivalowa, a na koniec tradycyjnie przeciąganie liny.

 

Spotkanie w uroczym Ciemniku na pewno zapamiętamy na długo!

 


    pis.stargard.pl - 02.06.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©