ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8326

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Stargard wygrywa w Szczecinie!

Drużyna Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu w składzie: Agnieszka Myszkowska, Paweł Więckowski, Antoni Guzik, Cezary Gadomski, Dariusz Stopczyński i Damian Maligłówka zwyciężyła w II Mistrzostwach Szczecińskiego Okręgu PiS w kręglach.
 

W sumie do zawodów przystąpiło sześć, sześcioosobowych reprezentacji. Oprócz ekipy ze Stargardu w turnieju bowlingowym wzięły udział drużyny ze Szczecina i Łobza. Zawody rozegrano na torach kręgielni Galaxy.
 

Turniej, jak przyznali obserwatorzy i zgromadzeni kibice, stał na dość wysokim poziomie, a rywalizacja o pierwsze miejsce budziła wiele emocji i trwała do samego końca. Wreszcie po blisko dwugodzinnych zmaganiach ogłoszono końcowe wyniki. Ostatecznie główna nagroda, ufundowana przez przewodniczącego szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości posła Leszka Dobrzyńskiego powędrowała na ręce drużyny ze Stargardu. Nasi reprezentanci zdobyli łącznie 638 punktów i o sześć oczek wyprzedzili drużynę z komitetu Szczecin – Centrum. Trzecie miejsce, gromadząc 581 punktów, zdobyli sympatycy oraz członkowie PiS z Łobza.

Kierownik i opiekun stargardzkiej drużyny Zdzisław Wilk nie krył zadowolenia z ostatecznego wyniku. – Jestem niezmiernie dumny z naszego zespołu, a zdobytą nagrodą na pewno podzielimy się już wkrótce – przyznał Zdzisław Wilk.
 

Nasza reprezentacja zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie, nie tylko wygrywając cały turniej. Wiele braw otrzymaliśmy również za piękne koszulki, które specjalnie przygotowano na te zawody. Nie bez znaczenia był również fakt, że tego dnia mieliśmy głośny i gorący doping, szczególnie ze strony Patrycji Krzywiźniak, Marcina Kaszka i Mariusza Kowalczyka.
 

Podziękowania należą się także organizatorom imprezy za inicjatywę i serdeczną atmosferę w trakcie trwania całego turnieju. Niewykluczone, że w przyszłym roku III Mistrzostwa Szczecińskiego Okręgu PiS w kręglach zostaną rozegrane w Stargardzie!

 

    pis.stargard.pl - 24.05.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©