ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8445

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Poseł Michał Jach: PO nie ma programu!
– Raczej doczekaliśmy się kuriozalnych odpowiedzi. PO chce debat, ale jak można rozmawiać z kimś, kto mówi jednego dnia, że chce imigrantów, a drugiego, że nie? – przyznał w audycji „Prosto w oczy”, na antenie Telewizji Republika, poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach.

 

Odnosząc się do "Marszu Wolności" zorganizowanego przez PO, Michał Jach ocenił, że była to kompletna klapa. – Nawet jedna z "gwiazd" tego marszu, gen. Dukaczewski mówił, że" było to fatalnie zorganizowane". – Każdy, kto ma telewizor, mógł zobaczyć ile było osób. To była totalna porażka. Gdyby zabrać działaczy PO, tych osób byłoby pewnie tysiąc – mówił.

 

Mówiąc o "aferze" dotyczącej  Caracali, która jest roztrząsana przez PO, poseł PiS wskazał, że "można mówić o aferze, ale o aferze, która była kilka lat temu – kiedy były prezydent Komorowski powiedział, że wybieramy Caracale". – Dzień później Jerzy Buzek powiedział, że to "skandaliczna decyzja, że nie zna takiego drugiego państwa, które mając dwóch producentów, wybiera trzeciego. To była wypowiedź byłego premiera, który świetnie zna się na gospodarce. Teraz nie ma żadnej afery. Rząd polski postąpił zgodnie z interesem polskiego przemysłu, polskiej racji stanu. Cena, jaką mieliśmy zapłacić za Caracale, czyli 12 mld, to tylko część kosztów – dodał gość Telewizji Republika.

    pis.stargard.pl, za telewizjarepublika.pl - 10.05.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©