ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8247

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Prezydentura jeszcze nie teraz…
9. kwietnia zakończyły się wybory prezydenckie w Stargardzie. Ireneusz Rogowski, startujący z KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskał blisko 3 tysiące głosów.W sumie oprócz naszego kandydata Ireneusza Rogowskiego o fotel prezydenta miasta ubiegało się jeszcze dwoje kandydatów. Chęć kandydowania deklarowało drugie tyle.


To była bardzo intensywna, krótka, ale momentami bardzo trudna i brudna kampania. Ireneusz Rogowski kandydował w tych wyborach pod hasłem „Stargard Plus”.

Jego program opierał się na hasłach głoszących dynamiczny rozwój Stargardu, głównie dzięki współpracy z obecnym rządem Premier Beaty Szydło. Oferta, którą przygotował Ireneusz Rogowski dla stargardzian była przemyślana, przede wszystkim racjonalna i perspektywiczna.

 

Sama kampania Ireneusza Rogowskiego była również inna, niż wszystkie dotąd. Dominowały w niej liczne spotkania z mieszkańcami i tematyczne eventy, ukierunkowane na konkretne grupy osób oraz problemy, które warto wspólnie rozwiązywać.

 

Zdaniem wielu naszych sympatyków to wszystko zaprocentuje w przyszłym roku podczas wyborów samorządowych. - Chciałbym gorąco podziękować wyborcom, którzy postanowili oddać na mnie głos oraz tym wszystkim, którzy zaangażowali się w moją kampanię – powiedział po ogłoszeniu wyników wyborów Ireneusz Rogowski.- Ja nadal będę przekonywał do mojej wizji dynamicznego rozwoju Stargardu oraz do mojego programu i już dziś myślimy o wyborach samorządowych, które odbędą się w przyszłym roku.

 

 

    pis.stargard, fot. Tadeusz Surma - 11.04.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©