ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8609

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
„Ireneusz Rogowski jest prawdziwym liderem"
Zarząd Regionalny Partii Razem Jarosława Gowina poparł w zbliżających się wyborach na Prezydenta Stargardu Ireneusza Rogowskiego. Poparcie kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości przekazała jedna z liderek partii - Ewa Chmielewska, wiceprzewodnicząca Zarządu Regionalnego.


Ewa Chmielewska wypowiadała się o Ireneuszu Rogowskim w samych superlatywach, ceniąc jego dotychczasowe zaangażowanie i pracę na niwie samorządowej. Jedna z liderek Partii Razem nie ukrywała, że wnikliwie przyglądała się wszystkim trzem kandydatom, ubiegającym się o fotel Prezydenta Stargardu.

- To jedyny samorządowiec, który sprawdził się w trudnym temacie, jakim jest powiat – przyznała podczas konferencji prasowej Ewa Chmielewska. – A przyjrzeliśmy się wszystkim kandydatom dokładnie. Skoro Ireneusz Rogowski sprawdził się jako starosta w powiecie, to sprawdzi się też jako prezydent.
 

Ewa Chmielewska podkreślała także, że jako przyszły prezydent Ireneusz Rogowski będzie miał wsparcie administracji centralnej, aby skuteczniej i szybciej rozwijać Stargard.

 


 
    pis.stargard, foto. Radio Szczecin (T.Duklanowski) - 28.03.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©