ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8722

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Beata Szydło: "Popieram Rogowskiego!"
Szczególne poparcie, które udzieliła Ireneuszowi Rogowskiemu premier polskiego Rządu Beata Szydło to rekomendacja dla wizji dynamicznego rozwoju Stargardu. To również zapewnienie dobrej i owocnej współpracy z samorządem lokalnym.

"Musimy zadbać o to, żeby samorządy były w ścisłym powiązaniu z planami rozwojowymi Polski. Samorząd to ludzie, lokalna społeczność. To są małe ojczyzny, które składają się na jedną, wielką ojczyznę, która nazywa się Polska.

 
Fundamentem myślenia PiS, w jakim kierunku powinien rozwijać się samorząd, jest idea zrównoważonego rozwoju. To jest szansa dla każdego bez względu na to, gdzie mieszka, czym się zajmuje i co robi, dla każdej miejscowości, dla każdego regionu i mocne wsparcie dla najsłabszych" – premier Beata Szydło.

 

Poparcie, którego udzieliła Ireneuszowi Rogowskiemu premier polskiego Rządu Beata Szydło to rekomendacja dla wizji dynamicznego rozwoju Stargardu. To również zapewnienie współpracy z samorządem lokalnym. Nowe inwestycje, na które czeka Stargard, potrzebują wsparcia z Warszawy. Dlatego też potencjał drzemiący w naszym mieście można wydobyć nie tylko dzięki skutecznej i przemyślanej strategii. Nieodzowna jest też pomoc administracji centralnej.


Ireneusz Rogowski gwarantuje, że jego prezydentura i wizja gospodarczego rozwoju Stargardu będzie opierała się szczególnie na wsparciu polskiego Rządu!

 

     pis.stargard - 23.03.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©