ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8812

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Jak prezydent z prezydentem ?
Od wizyty w Stargardzie i spotkania z Ireneuszem Rogowskim Andrzej Duda, wówczas kandydat na prezydenta RP, rozpoczął swoją kampanię wyborczą.


Właśnie ten epizod przypomniał podczas inauguracji wyborczej Ireneusza Rogowskiego poseł Michał Jach, który bardzo zabiegał o wizytę Andrzeja Dudy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na najważniejszy urząd w państwie. – Pamiętam, że z przyszłym prezydentem Andrzejem Dudą przyjechaliśmy do Stargardu pociągiem – wspomina poseł Michał Jach. – Nasze miasto zrobiło na prezydencie ogromne wrażenie.

Był czas na krótkie zwiedzanie i wizytę w starostwie powiatowym, gdzie Andrzeja Dudę bardzo ciepło i serdecznie przyjął Ireneusz Rogowski. Bardzo często wspominam tę wizytę szczególnie, że sondaże wyborcze dawały naszemu kandydatowi niewielkie szanse na wygraną. My jednak od samego początku wierzyliśmy w naszego kandydata, tak samo jak teraz wierzymy mocno w Irka.


Życie ale przede wszystkim wspaniała kampania Andrzeja Dudy pokazało, że w żadnych wyborach nie ma murowanego kandydata. - Ta analogia w kontekście naszych lokalnych wyborów może dawać wiele do myślenia – podkreśla poseł Michał Jach.

    pis.stargard, foto. T.Surma - 04.03.2017
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©