ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8229

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Spotkanie opłatkowe Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie
Już do tradycji przechodzi spotkanie opłatkowe członków oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie, które tak jak w minionych latach odbyło się w klubie Prestige.

 

Przy Wigilijnym stole w klubie Prestige spotkali się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z całego powiatu stargardzkiego. Na wstępie gospodarz spotkania, poseł Michał Jach, przywitał wszystkich zaproszonych gości. Szczególnie ciepło i serdecznie przyjęto Wojewodę Zachodniopomorskiego Krzysztofa Kozłowskiego, starostę Ireneusza Rogowskiego, ks. kanonika Janusza Posadzego,   przewodniczącego szczecińskiego okręgu PiS posła Leszka Dobrzyńskiego, szefa stargardzkich struktur partii Wiesława Masłowskiego, wiceprzewodniczącego rady Miejskiej Zdzisława Wilka, przewodniczącego NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych na Pomorzu Zachodnim Edwarda Kosmala oraz prezydenta Stargardu Sławomira Pajora.


Poseł Michał Jach złożył wszystkim przybyłym na spotkanie opłatkowe gościom życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz szczęśliwego 2017 roku.  W podobnym tonie zwrócił się do zebranych wojewoda Krzysztof Kozłowski, który przyznał, że w Stargardzie zawsze miał wielu życzliwych przyjaciół. -  Cieszę się, że w Stargardzie są tak silne i doskonale zorganizowane struktury oraz grono osób, które z wielkim sercem i oddaniem budują lokalną wspólnotę zbudowaną na fundamentach prawa i sprawiedliwości.

 

Wspólną modlitwę poprowadził ksiądz kanonik, proboszcz stargardzkiej kolegiaty N.M.P. Janusz Posadzy, zaś polskie kolędy intonował, razem z pozostałymi uczestnikami, przewodniczący szczecińskiego okręgu PiS poseł Leszek Dobrzyński.

Na wigilijnym stole nie zabrakło oczywiście tradycyjnych, świątecznych potraw. Spotkanie opłatkowe było również okazją do wymiany poglądów, spostrzeżeń dotyczących aktualnych wydarzeń w kraju oraz zwykłej, szczerej rozmowy z  posłem Michałem Jachem, wojewodą Krzysztofem Kozłowskim oraz przedstawicielami lokalnego samorządu.

Fotogaleria


    pis.stargard, foto. Tadeusz Surma - 19.12.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©