ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8342

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Poseł Michał Jach gościł ambasadora Tajwanu
Na zaproszenie posła na Sejm RP Michała Jacha wizytę w województwie Zachodniopomorskim złożył ambasador Tajwanu w Polsce Henry Ming-Jeng Chen. – To było bardzo merytoryczne i owocne spotkanie – przyznał poseł Michał Jach, nie ukrywając, że ambasadorowi utkwiła szczególnie w pamięci wizyta w Stargardzie.

Ming - Jeng Chen spotkał się w Stargardzie z przedstawicielami lokalnych władz samorządowych. Poseł Michał Jach oraz starosta stargardzki Ireneusz Rogowski towarzyszyli gościom niemal przez cały dzień wizyty, zarówno podczas spotkania w Urzędzie Miejskim, jak i w trakcie zwiedzania najpiękniejszych zabytków naszego miasta. Ming-Jeng Chen złożył również kwiaty pod pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Bardzo miłym punktem programu była szczególnie wizyta dyplomaty w stargardzkim szpitalu, podczas której ambasador wręczył dyrektorowi SPWZOZ Pawłowi Bakunowi specjalistyczny aparat KTG.

 

Poseł Michał Jach towarzyszył delegacji Tajwanu także w trakcie drugiego dnia wizyty i spotkania z przedstawicielami Zarządu Morskich Portów Szczecin - Świnoujście. Ambasador zapoznał się tam ze strategią rozwoju portów, a także z planami inwestycyjnymi i  kierunkami rozwoju przewidzianymi dla portów w Szczecinie i Świnoujściu.


    pis.stargard, foto. T.Surma, www.port.szczecin.pl - 24.11.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©