ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8255

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Wybory i wyróżnienia w Komitecie nr 3
Wybory kandydatów na członków Zarządu Okręgu nr 41 Prawa i Sprawiedliwości oraz specjalne wyróżnienia dla najbardziej aktywnych działaczy – to najważniejsze punkty zebrania Komitetu nr 3 PiS w Stargardzie, który powoli kończy swoją kadencję.


Po zliczeniu wszystkich głosów, przewodnicząca komisji skrutacyjnej oznajmiła, że największą liczbę głosów w wyborach uzyskali Zdzisław Wilk, przewodniczący Komitetu nr 3 i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Stargardzie oraz Bogdan Terebecki, samorządowiec i zasłużony działacz z gminy Ińsko.


Spotkanie Komitetu nr 3, w którym uczestniczyło blisko 50 osób, obfitowało w wiele wzruszających chwil. Szczególnie w momencie, podczas którego zarząd komitetu uhonorował kilkunastu członków specjalnymi, pamiątkowymi wyróżnieniami za dotychczasową działalność, pomoc i zaangażowanie na rzecz Prawa i Sprawiedliwości, zarówno w trakcie kampanii wyborczych, ale także różnorodnych akcji w Stargardzie i powiecie stargardzkim.

 
Serdeczne gratulacje oraz pamiątkowe wyróżnienia otrzymali:


A.Burdziej, A.Czerkawski, A.Kalinowski, E.Koczorowska, M.Klubikowska, I.Kiłoczko, E.Michalak, E.Mochocka, P.Nowosad, I.Rogowski, A.Rzepecka, K.Seredyński, M.Smuga, Z.Ściężor, B.Terebecki, R.Kowalczyk, P.Zelent, T.Wierzbicki i E.Szumska.


Na zakończenie spotkania członkowie Prawa i Sprawiedliwości podziękowali przewodniczącemu Zdzisławowi Wilkowi za serdeczną, koleżeńską i bardzo miłą atmosferę podczas każdych spotkań Komitetu nr 3 w trakcie całej kadencji. – Jest pan dla nas wzorem człowieka uczciwego, prawdziwym patriotą, osobą świetnie zorganizowaną, a przy tym bezinteresownie pomocną, za co również z całego serca pragniemy podziękować – przyznały w imieniu całego Komitetu panie Rafaela Kowalczyk oraz Anna Rzepecka.


Zobacz więcej zdjęć z wydarzenia na naszym profilu !


    pis.stargard.pl - 21.10.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©