ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8754

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Zdzisław Wilk: Wsłuchujemy się w potrzeby mieszkańców Stargardu
Wśród zgłoszonych poprawek do przyszłorocznego budżetu przez klub radnych Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie są między innymi wykonanie oświetlenia na cmentarzu komunalnym, budowa parkingu oraz remont nawierzchni ulicy Płatnerzy, podniesienie nagród finansowych dla uzdolnionych uczniów naszego miasta, a także zwiększenie nakładów na działalność MDK.

 

- Zgłoszone poprawki do budżetu na rok 2017 to przede wszystkim efekt rozmów radnych Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami naszego miasta – przyznaje przewodniczący klubu PiS w Radzie Miejskiej Zdzisław Wilk. – Wsłuchujemy się w codzienne bolączki mieszkańców, sami też obserwujemy nasze najbliższe otoczenie i wskazujemy miejsca oraz problemy, które można naprawić i wesprzeć. Poprawa stanu infrastruktury drogowej w Stargardzie, bezpieczeństwa i porządku publicznego, rozbudowa oraz wsparcie zaplecza edukacyjnego, a także troska o bezdomne zwierzęta to tematy, które nie są nam obojętne.

 

Pośród wszystkich poprawek zgłoszonych przez klub PiS w Radzie Miejskiej są jeszcze takie, jak zwiększenie o 10 tys. zł dotacji dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami na cele związane z leczeniem i dokarmianiem bezpańskich kotów, budowa chodnika o wzmocnionej konstrukcji przy ulicy Łabędziej - przy zjeździe do pobliskiego marketu, a także przejęcie zdewastowanej działki przy ulicy Dębowej, będącej własnością Skarbu Państwa i w niedalekiej przyszłości rekultywacja terenu z próbą przywrócenia mu dawnego blasku.

 

- Zgłoszone przez nas poprawki dotyczą wielu sfer życia publicznego, począwszy od tych związanych z infrastrukturą drogową, aż po uwzględnienie problemów osób, którym nie obcy jest los bezpańskich i chorych zwierząt – przyznaje wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Stargardzie Zdzisław Wilk.

 

 

    pis.stargard, fot. Tadeusz Surma - 23.09.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©