ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8717

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Monika Kieliszak w Radzie Politycznej PiS
Monika Kieliszak, radna Rady Miejskiej dwóch kadencji, współzałożycielka stargardzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości uczestniczyła w obradach Rady Politycznej PiS, podczas których wybrano Wiceprezesów Partii, Członków Komisji Etyki, Członków Komitetu Politycznego PiS, Sekretarza Rady Politycznej i Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego.


Monika Kieliszak została wybrana na członka Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości w trakcie V Kongresu partii, który odbył się na początku lipca br. Członkiem Rady Politycznej, z tak zwanego urzędu, jest również poseł ze Stargardu i przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej Michał Jach, który tym razem pełnił dodatkowo funkcję przewodniczącego komisji do spraw głosowań jawnych.

 

- Obrady Rady Politycznej, jak i przebieg samych wyborów, uważam za bardzo udane, choćby z tego względu, że Wiceprzewodniczącym PiS został kolega Joachim Brudziński, osoba, którą darzę wielkim szacunkiem i uznaniem – przyznaje Monika Kieliszak. – Chcę również podkreślić, że znakomite przemówienie wygłosił prezes Jarosław Kaczyński, który już teraz mobilizował nas do zwarcia szeregów przed najbliższymi wyborami samorządowymi. 

 

W obradach Rady Politycznej PiS w Warszawie wzięło udział 400 parlamentarzystów oraz liderów i działaczy partii z całego kraju. Na stanowisko Wiceprezesa PiS zostali wybrani:


Beata Szydło, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Adam Lipiński, Mariusz Kamiński i Antoni Macierewicz. Sekretarzem Rady Politycznej został Krzysztof Sobolewski. Natomiast na Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego wybrano Joachima Brudzińskiego, zaś Skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości została Teresa Schubert.

 

- Przed nami już niebawem wybory na szczeblu okręgów i powiatów, które mam nadzieję, jeszcze bardziej skonsolidują nasze szeregi – przyznaje Monika Kieliszak, aktualnie dyrektor Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie.

    pis.stargard.pl - 13.09.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©