ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8698

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Minister Elżbieta Rafalska w Stargardzie
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska spotkała się w siedzibie starostwa powiatowego w Stargardzie z przedstawicielami lokalnego i powiatowego samorządu, by omówić i przedstawić dotychczasowy stopień realizacji flagowego programu Prawa i Sprawiedliwości 500 plus orz aktualną sytuację na rynku pracy.

 

Minister Elżbiecie Rafalskiej, w trakcie pobytu w Stargardzie, towarzyszył starosta Ireneusz Rogowski oraz poseł Michał Jach. Podczas spotkania z urzędnikami i samorządowcami


Elżbieta Rafalska przedstawiła najważniejsze dane dotyczące realizacji programu 500 + na Pomorzu Zachodnim, w tym również na terenie powiatu stargardzkiego. Elżbieta Rafalska omówiła też najważniejsze kwestie związane z poprawą sytuacji na rynku pracy, podwyższeniem minimalnej stawki godzinowej, czy też likwidacją syndromu pierwszej dniówki.

 

Minister Rafalska spotkała się również z dziennikarzami na specjalnej konferencji prasowej. Na zakończenie wizyty w Stargardzie minister Rafalska wspólnie ze starostą stargardzkim Ireneuszem Rogowskim oraz posłem Michałem Jachem złożyła kwiaty pod pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej oraz odwiedziła środowiskowy dom samopomocy.

 

    pis.stargard, fot. Tadeusz Surma - 27.08.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©