ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8452

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Niech służą dobrej zmianie !
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach, otworzył uroczyście dwie filie swoich terenowych biur poselskich w Goleniowie oraz Trzebiatowie.

 
Biurem poselskim w Goleniowie będzie kierowała Aleksandra Muszyńska, liderka i przewodnicząca miejscowych struktur PiS oraz kandydatka do Sejmu w ostatnich wyborach parlamentarnych, natomiast w Trzebiatowie biuro poprowadzi Małgorzata Wysoczańska, zaangażowana działaczka Prawa i Sprawiedliwości w powiecie gryfickim, która kilka miesięcy temu ubiegała się o fotel burmistrza w przedterminowych wyborach w Trzebiatowie.

 

W trakcie uroczystego otwarcia biura w Goleniowie posłowi Michałowi Jachowi towarzyszył inny zachodniopomorski parlamentarzysta PiS Artur Szałabawka. Cykliczne dyżury w biurach w Goleniowie oraz Trzebiatowie będą pełnili również inni posłowie Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Szczecińskiej. – Jestem przekonany, że nasze biura będą dobrze służyły lokalnym społecznościom, zostaną tu na długo, chociażby jako symbol dobrej zmiany, na którą Polacy czekali – przyznał poseł Michał Jach.

Zdjęcia

    pis.stargard, fot. M. Bojarska - 25.08.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©