ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8211

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
6. rocznica Katastrofy Smoleńskiej w Stargardzie
Najpierw uroczysta msza święta w kościele św. Jana, później wspólny przemarsz na ulicę Prezydentów RP L. Kaczyńskiego i R. Kaczorowskiego. W spokoju, milczeniu i zadumie, wiązankami kwiatów i zniczami stargardzianie uczcili pamięć wszystkich ofiar Katastrofy Smoleńskiej w szóstą rocznicę tragedii.


We mszy świętej, sprawowanej również w intencji Ojczyzny, uczestniczyły poczty sztandarowe i kompania honorowa stargardzkiego garnizonu.

Nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych na czele z prezydentem Stargardu Sławomirem Pajorem, wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Zdzisławem Wilkiem i wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Tadeuszem Sową.

 

Kulminacyjnym punktem obchodów 6. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, organizowanej w Stargardzie był marsz pamięci. Kilkuset uczestników z biało - czerwonymi flagami przeszło z kościoła św. Jana na ulicę Prezydentów L. Kaczyńskiego i R. Kaczorowskiego, by przy symbolicznej tablicy złożyć wiązanki kwiatów i zapalić znicze.

W imieniu stargardzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości wiązankę kwiatów pod pomnikiem złożyła radna Małgorzata Rybicka oraz radni Adam Kalinowski i Mariusz Smuga.

Fotogaleria

    red, foto. Tadeusz Surma - 11.04.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©