ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8229

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Poseł Jach w prezydium Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego
Poseł Michał Jach został ponownie wybrany na wiceprzewodniczącego Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego. To kolejna ważna funkcja, którą poseł Michał Jach obejmuje w trakcie VIII kadencji Sejmu.

Podczas pierwszego spotkania wszystkich posłów i senatorów województwa ukonstytuowało się prezydium zespołu. Tak jak w minionej kadencji, poseł ze Stargardu Michał Jach został wybrany na wiceprzewodniczącego ZZP. Pierwsze merytoryczne spotkanie posłów i senatorów reprezentujących nasz region ma się natomiast odbyć w marcu.
Będzie ono poświęcone tematyce związanej z gospodarką morską oraz ustawą stoczniową. Gościem spotkania ma być minister nowo powołanego Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Parlamentarzyści postanowili również, że jeszcze w tym półroczu będą rozmawiać o kluczowych inwestycjach związanych z infrastrukturą drogową w Zachodniopomorskiem.
 

W skład Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego wchodzi w sumie 24 posłów i senatorów z okręgu szczecińskiego i koszalińskiego. Jego celem jest lobbowanie na rzecz całego województwa w Warszawie, ponad partyjnymi podziałami.

    md, fot. Mariusz Kowalczyk - 12.01.2016
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©