ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8220

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Spotkanie opłatkowe PiS w Stargardzie
Już tradycyjnie w klubie Prestige w Stargardzie członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się przy wielkim wigilijnym stole. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi prezydent Stargardu Sławomir Pajor, starosta Ireneusz Rogowski, ks. proboszcz Adam Staszczak, oraz koledzy i koleżanki ze struktur powiatowych i pobliskich Pyrzyc.

 

Wszystkich gości przywitał na wstępie poseł na Sejm RP Michał Jach, po czym oddal głos proboszczowi parafii p.w. świętego Józefa Adamowi Staszczakowi. Oficjalne życzenia zgromadzonym na wigilijnej wieczerzy złożyli prezydent Stargardu Sławomir Pajor, starosta Ireneusz Rogowski oraz Stanisław Anasiński, przewodniczący stargardzkiego podregionu NSZZ Solidarność.

 

Poseł Michał Jach w trakcie swojego wystąpienia podziękował licznie zgromadzonym gościom za przybycie. – To był dla nas bardzo udany rok. Mamy nowego prezydenta. Mamy również nowy samodzielny rząd, który wprowadza bardzo ważne i potrzebne dla naprawy naszego państwa ustawy – przyznał poseł Michał Jach. – Mam nadzieję, że rząd premier Beaty Szydło sprosta tym niełatwym wyzwaniom, również dzięki naszemu wsparciu i zaangażowaniu.  Jednak dziś życzę wam i waszym rodzinom przede wszystkim radosnych i spokojnych świąt, spełnienia marzeń i realizacji wszelkich planów oraz pomyślności w nadchodzącym nowym roku.
 

 Na wigilijnym stole nie zabrakło oczywiście tradycyjnych, świątecznych potraw. Spotkanie opłatkowe było również okazją do wymiany poglądów, spostrzeżeń oraz zwykłej szczerej rozmowy i radosnego kolędowania z posłem Michałem Jachem i  przedstawicielami lokalnego samorządu.

Fotogaleria

    Damian Maligłówka, fot. Tadeusz Surma - 21.12.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©