ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8692

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Postawili na Jacha. PiS ma posła ze Stargardu !
- Cieszę się, że mieszkańcy Stargardu i całego regionu ponownie mi zaufali. Zapewniam, że moi wyborcy nie będą się za mnie wstydzić – powiedział poseł Michał Jach, na specjalnej konferencji prasowej po oficjalnym ogłoszeniu wyników wyborów do Sejmu i Senatu przez Państwową Komisję Wyborczą.

W konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli lokalnych mediów, oprócz posła Michała Jacha, uczestniczyli kandydat na senatora z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Edward Kosmal oraz Monika Kieliszak, szefowa sztabu wyborczego posła Michała Jacha.
 

Poseł Michał Jach podziękował serdecznie za poparcie i oddanego głosy, a także tym wszystkim, którzy zaangażowali się bezpośrednio w kampanię wyborczą. – Korzystając z okazji chciałbym w szczególności podziękować za ogromne poświęcenie koledze Zdzisławowi Wilkowi i szefowej sztabu Monice Kieliszak – przyznał poseł Michał Jach. - Dziękuję również dyrektorowi mojego biura Mariuszowi Kowalczykowi.
 

Poseł Michał Jach w trakcie konferencji przedstawił kierunki swoich najważniejszych działań w przyszłej kadencji Sejmu. – Na pewno będę skupiał się dalej na pracach związanych z obroną narodową i sprawami naszego regionu – podkreślił Michał Jach, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Wojska Polskiego i wiceprzewodniczący Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego minionej kadencji.
 

Poseł Jach zadeklarował, że w biurze poselskim przez następne cztery lata nadal będą udzielane bezpłatne porady prawne. – Zapewniam też, że głos województwa zachodniopomorskiego będzie w Warszawie mocno słyszalny.

- To nie porażka, to wielki sukces – tak z kolei skomentował wybory do senatu Edward Kosmal, który o fotel senatora ubiegał się z listy Prawa i Sprawiedliwości z okręgu 98.

- Dziękuję za głosy mieszkańcom Stargardu, całego okręgu wyborczego i moim kolegom, za pomoc i wsparcie w kampanii. Zabrakło niewiele. Przyznam, że nie spodziewałem się aż tylu głosów.
 

Wcześniej Edward Kosmal, przed rozpoczęciem konferencji prasowej przyznał, że jego bardzo dobry wynik w okręgu, choć bez zdobycia mandatu wręcz przeciwnie, zmobilizował go do jeszcze większego wysiłku. – To dowód, że moja praca i walka na rzecz polskiej wsi i rolników ma sens i jest doceniana – podsumował Edward Kosmal.

 

    Damian Maligłówka, fot. Tadeusz Surma - 28.10.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©