ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8237

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Kampania ropoczęta. Praca - nie obietnice !
Na targowisku miejskim przy ulicy Słowackiego odbyła się uroczysta inauguracja kampanii parlamentarnej kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł Michał Jach, kandydatka do Sejmu Jolanta Kawszyn oraz ubiegający się o mandat senatora Edward Kosmal spotkali się z miejscowymi handlarzami, by prezentować program PiS, przekonywać do udziału w wyborach, a także rozmawiać o codziennych problemach mieszkańców, przede wszystkim lokalnych kupców.- My, kandydaci Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiamy program prawdziwy, a nie program pustych obietnic – powiedział na wstępie swojego wystąpienia poseł Michał Jach, który oprócz swojej ulotki wyborczej wręczał stargardzianom symbolicznego prawdziwka. – Żeby można było zmieniać Polskę potrzeba nam przede wszystkim pracy, która da ludziom pieniądze i zachęci do powrotu do naszego kraju.
 

Poseł Michał Jach zwracając się w stronę kupców zwrócił uwagę, że to właśnie oni pokazują polską dynamikę oraz przedsiębiorczość. – To tutaj wiele osób ciężko pracując utrzymuje siebie i swoją rodzinę i płaci podatki do miasta – kontynuował poseł Michał Jach.- Tu widać co Polacy potrafią i czego tak naprawdę jeszcze brakuje.
 

Z kolei kandydat na senatora Edward Kosmal opowiedział o problemach, z którymi dziś borykają się rolnicy, przetwórcy i osoby utrzymujący się z drobnego handlu. Edward Kosmal zapewnił, że jako przyszły senator będzie walczył o polskie rolnictwo, polską ziemię i interesy osób, utrzymujących się z pracy na roli.
 

Natomiast kandydatka na posłankę Jolanta Kawszyn, z racji swojego wykształcenia i pracy zawodowej poruszyła przede wszystkim kwestie związane z edukacją dzieci i młodzieży.
 

Po symbolicznym wystrzale konfetti, wszyscy kandydaci w otoczeniu sympatyków Prawa i Sprawiedliwości rozdawali swoje ulotki, zakupione wcześniej na rynku jabłka, przekonując kupców i napotkane osoby, do oddania głosu 25 października na Prawo i Sprawiedliwość.

FOTOGALERIA


    md, fot. Tadeusz Surma - 05.10.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©