ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8399

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Michał Jach: "Damy radę"
- Musimy odbudować wspólnotę, naprawić nasz kraj w wielu dziedzinach. To się na pewno uda, jeśli zamiast narzekać weźmiemy się do pracy – powiedział Michał Jach, poseł na Sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej w centrum Stargardu Szczecińskiego.


Na początku konferencji na jednym z balkonów przy ulicy Mickiewicza został odsłonięty baner z hasłem „Damy radę” i wizerunkiem Beaty Szydło, kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na urząd premiera.


W trakcie swojego wystąpienia poseł Michał Jach mówił o potrzebie odbudowy wspólnoty narodowej Polaków również w zakresie lokalnym.
- W społeczeństwie brakuje wiary, że można zmienić Polskę. Trzeba pokazać mieszkańcom małych społeczności, że można się zjednoczyć, aby osiągnąć więcej – przyznał poseł  Michał Jach. – Damy radę. Prawo i Sprawiedliwość rozwiąże problemy, które utrudniają życie Polakom. Chcemy obniżyć wiek emerytalny, podwyższyć kwotę wolną od podatku i  przeprowadzić reindustrializację.

Poseł Jach odniósł się także do spraw lokalnych, głównie związanych z gospodarką. -  Chciałbym zdynamizować naszą strefę ekonomiczną – podkreślił stargardzki parlamentarzysta. - Domyślam się, dlaczego tak, a nie inaczej, rozstrzygnięta została sprawa z Volkswagenem. To skandal, że wygrała Września.

W zbliżających się wyborach do parlamentu poseł Michał Jach będzie startował z listy Prawa i Sprawiedliwości z czwartego miejsca.

    md, fot. Tadeusz Surma - 01.09.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©