ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8323

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Michał Jach chwali Małgorzatę Sadurską: " Konsekwentna, ma priorytety i charakter"
Poseł Michał Jach dla serwisu Polska Times w samych superlatywach wypowiedział się na temat Małgorzaty Sadurskiej, która już wkrótce może zostać przyszłą szefową kancelarii prezydenta RP Andrzeja Dudy. - Konsekwentna, bojowa, ma priorytety, mocny charakter – wylicza poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach.

 
Kandydatem PiS na premiera jest Beata Szydło. Nowym rzecznikiem partii została Elżbieta Witek.Szefem kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy również ma być kobieta - Małgorzata Sadurska – czytamy we wstępniaku artykułu redaktora Krzysztofa Marczyka (…)

Oficjalnie szefową kancelarii Andrzeja Dudy jeszcze nie jest. Wiele wskazuje jednak, że nią zostanie. W okresie przejściowym do zaprzysiężenia prezydenta elekta organizuje mu biuro i zajmuje się wszelkimi propozycjami, które spływają do biura.


Ostatnio 19 lipca w niedzielę w małej miejscowości Węgorzyno odsłonięto Pomnik Poległych w Służbie Rzeczypospolitej Polskiej. Na uroczystość zaproszono Andrzeja Dudę. Prezydent nie mógł pojawić się osobiście, ale w jego imieniu obecny był poseł PiS Michał Jach. Odsłonił pomnik i odczytał pismo od prezydenta
.

- To był zaszczyt, że mogłem w jego imieniu odsłonić Pomnik Poległych - mówi AIP Michał Jach. - Przy tej okazji Małgosia dzwoniła do mnie kilkakrotnie. Wspólnie dogrywaliśmy moją obecność w Węgorzynie. Razem przygotowywaliśmy też dokument, który odczytałem w imieniu prezydenta. Można więc powiedzieć, że Gosia aktywnie już działa - dodaje.


Pełna treść artykułu

    Oprac. md. za http://www.polskatimes.pl - 28.07.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©