ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8791

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Michał Jach dla Wirtualnej Polski: "Nasi żołnierze są dobrze wyszkoleni"
Stargardzki poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach w wywiadzie udzielonym redaktorowi portalu Wirtualna Polska pochwalił wyszkolenie polskich żołnierzy i kadrę, przyznając że w kontekście obronności kraju należy przeprowadzić reformę systemu kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi, opracować nowy system zakupu uzbrojenia w ramach modernizacji wojska.

Poseł Michał Jach był jednym z panelistów zakończonej niedawno w Katowicach konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości.

Jako ekspert w dziedzinie wojskowości, obronności oraz jako przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Wojska Polskiego współprowadził debatę na temat kondycji polskiego przemysłu zbrojeniowego i modernizacji polskiej armii.

Podczas przerwy poseł Michał Jach udzielił wywiadu redaktorowi portalu Wirtualna Polska. Zdaniem posła Michała Jacha reforma systemu kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi, zakupy uzbrojenia w ramach modernizacji wojska i obrona terytorialna - to trzy najważniejsze rzeczy, które zdaniem posła PiS Michała Jacha należy naprawić w kontekście obronności Polski.    md - 06.07.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©