ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8842

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Korpus na straży uczciwych wyborów
Na ulicy Wyszyńskiego w Stargardzie odbyła się specjalna konferencja prasowa, dotycząca zbliżających się wyborów prezydenckich oraz utworzonego przez PiS Korpusu Ochrony Wyborów.


Udział w spotkaniu z lokalnymi mediami wzięli poseł Michał Jach, posłanka Ziemi Lubuskiej Elżbieta Rafalska oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Sowa.
 

- Ostatnie wybory samorządowe pokazały ogrom nieprawidłowości na niespotykaną dotąd skalę, którym musimy się przeciwstawić - podkreśliła Elżbieta Rafalska. – Zbliżające się wybory chcemy zorganizować w sposób szczególny, przede wszystkim pod kątem zabezpieczenia, co do ich prawidłowości.
 

Przede wszystkim z tego powodu Prawo i Sprawiedliwość postanowiło utworzyć Korpus Ochrony Wyborów. Jego pełnomocnikiem w całym okręgu szczecińskim został poseł ze Stargardu Michał Jach. – Korpus ma przygotować członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości do rzetelnej pracy w komisjach oraz do dokładnego przestrzegania wszelkich procedur i standardów, związanych z przeprowadzeniem wyborów prezydenckich w kraju – przyznaje poseł Michał Jach.
 

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Sowa za pośrednictwem mediów wystosował krótki apel do osób, które chciałyby aktywnie uczestniczyć w pracach korpusu, czy to w roli członka komisji wyborczej bądź męża zaufania – Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego biura przy ulicy Dworcowej 9A – zachęca Tadeusz Sowa.


    Damian Maligłówka - 12.03.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©