ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8456

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Michał Jach na czele korpusu ochrony wyborów
Prawo i Sprawiedliwość na specjalnej konferencji prasowej w Szczecinie poinformowało o utworzeniu korpusu ochrony wyborów. - Rozpoczynamy akcję, która pozwoli precyzyjnie przygotować naszych przedstawicieli w komisjach wyborczych i mężów zaufania, ponieważ ostatnie wybory pokazały, że tych nieprawidłowości jest niezmierna ilość – przyznał poseł ze Stargardu Michał Jach.

Korpus ochrony wyborów ma zapobiec wszelkim nieprawidłowościom, których według posła Michała Jacha, w trakcie ostatnich wyborów samorządowych było niezmiernie dużo. Poza tym korpus ma przygotować członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości do rzetelnej pracy w komisjach oraz do  dokładnego przestrzegania wszelkich procedur i standardów, związanych z przeprowadzeniem wyborów prezydenckich w kraju. -  Cała aktywność partii w Szczecinie, jak i powiatach okalających, zostanie podporządkowana kampanii wyborczej naszego kandydata – podkreślił Joachim Brudziński przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS.

Szefem korpusu w całym szczecińskim okręgu został poseł Michał Jach. Będzie on odpowiedzialny za przeszkolenie i merytoryczne przygotowania członków obwodowych komisji wyborczych, desygnowanych przez Prawo i Sprawiedliwość. – Chodzi nam przede wszystkim o pełną przejrzystość i transparentność majowych wyborów prezydenckich – zaznaczył poseł Michał Jach.

Podczas konferencji prasowej poinformowano również, że w Szczecinie zawiązał się już oficjalnie okręgowy sztab wyborczy Andrzeja Dudy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta RP.


    Damian Maligłówka - 03.02.2015
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©