ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8494

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
PiS poprze Sławomira Pajorze w drugiej turze prezydenckiej
Kandydujący z listy PiS na urząd prezydenta Stargardu Ireneusz Rogowski zdobył dokładnie 2896 głosów. To jednak nie wystarczyło, aby wziąć udział w drugiej i decydującej turze zaplanowanej na 30 listopada. Ireneusz Rogowski nie ukrywa jednak zadowolenia z osiągniętego wyniku. -  Cieszy mnie bardzo dobry wynik Prawa i Sprawiedliwości – przyznał w czasie konferencji Ireneusz Rogowski. - Za okazane zaufanie serdecznie dziękuję w imieniu radnych miejskich, powiatowych, jak i własnym.

 

Ireneusz Rogowski oznajmił, że w drugiej turze wyborów w Stargardzie Prawo i Sprawiedliwość poprze kandydaturę Sławomira Pajora. - W zaprezentowanym programie wyborczym obecnego prezydenta zobaczyliśmy, że nasze główne założenia zostały w nim uwzględnione – podkreślił Ireneusz Rogowski. – Dlatego też przedłużenie współpracy o kolejne 4 lata jest jak najbardziej naturalne. To kompromis, który świadczy o tym, co podkreślaliśmy w trakcie tej kampanii, że jesteśmy ludźmi dialogu.

 

W konferencji prasowej uczestniczyła także kandydatka na wójta gminy Stargard Elżbieta Świderska, która również dziękowała swoim wyborcom za liczne poparcie. - Osiągnięty wynik jest moim ogromnym sukcesem i zobowiązaniem do dalszej pracy na rzecz naszej lokalnej społeczności – oznajmiła Elżbieta Świderska. - Cieszę się tym bardziej, że w zbliżającej się drugiej turze, otrzymałam pełne poparcie ze strony mojego kontrkandydata z Polskiego Stronnictwa Ludowego Adama Chrałowicza. 

 

Poseł Michał Jach zapewniał, że głos oddany na Elżbietę Świderską w drugiej turze wyborów na pewno nie będzie głosem zmarnowanym. – Gmina Stargard potrzebuje zmian, nowego i dobrego gospodarza, a takim niewątpliwie będzie Elżbieta Świderska – przekonywał stargardzki parlamentarzysta PiS. - Kobiety w samorządach pokazują, że znakomicie dają sobie radę obejmując poważne i odpowiedzialne stanowiska. Potrafią świetnie zarządzać, słuchać i wyciągać trafne wnioski. Pani Elżbieta to osoba posiadająca właśnie te wszystkie przymioty.


Ostatnią fazę kampanii Elżbiety Świderskiej wesprze europoseł PiS Marek Gróbarczyk. Powodzenia w drugiej turze kandydatce Prawa i Sprawiedliwości życzyli, za pośrednictwem posła Michała Jacha, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński.


    Damian Maliglówka, fot. Tadeusz Surma - 21.11.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©