ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8281

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
"Otrzymaliśmy wiele słów wsparcia"

Stoisko Prawa i Sprawiedliwości tradycyjnie cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Przez dwa dni rozdaliśmy ponad 10 tysięcy egzemplarzy gazety „Polska Ziemia” poświęconej rolnictwu, nieprawidłowościom na rynkach rolnych i wynikającymi stąd zagrożeniami dla egzystencji setek tysięcy rolników.


Nasi przedstawiciele rozdawali również jabłka, przyłączając się tym samym do symbolicznego protestu przeciwko embargu, jakie Rosja nałożyła na polskie owoce i warzywa.
 

Zarówno w sobotę i niedzielę można było również porozmawiać osobiście z naszymi kandydatami, którzy w listopadzie wezmą udział w wyborach samorządowych. Ireneusz Rogowski kandydat PiS na fotel prezydenta Stargardu, Elżbieta Świderska – kandydatka na wójta gminy Stargard oraz Jolanta Kawszyn, która wystartuje w wyborach do sejmiku odpowiadali na liczne pytania mieszkańców Stargardu oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

– Podczas wielu rozmów można było wyczuć nastrój ogólnego niezadowolenia z 7 lat rządów Platformy, oraz nieudolnej polityki rządu przede wszystkim w kwestii gospodarki i rolnictwa – przyznaje Ireneusz Rogowski. – Z drugiej strony otrzymaliśmy wiele słów wsparcia od mieszkańców Stargardu i powiatu przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. To potwierdza tylko fakt, że Prawo i Sprawiedliwość może odnieść przełomowy sukces, który stanie się niewątpliwie początkiem nowych zmian i reform, tak bardzo potrzebnych wszystkim Polakom.

                             
Zapraszamy do fotorelacji
    Damian Maligłówka - 16.09.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©