ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8233

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
" To najlepszy kandydat na prezydenta Stargardu "
Decyzja zarządu powiatowego PiS w Stargardzie była jednomyślna. – Cieszę się, że zarząd partii kolejny raz obdarzył mnie swoim zaufaniem – przyznaje Ireneusz Rogowski. – Już niebawem powołamy sztab wyborczy i razem będziemy opracowywać nasz program. Nasza kampania na pewno będzie oryginalna.

Ireneusz Rogowski
był również kandydatem PiS w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Mimo, że kandydował z siódmego miejsca, uzyskał bardzo dobry wynik. Na Ireneusza Rogowskiego zagłosowało w sumie blisko trzy tysiące osób. W samym Stargardzie na Rogowskiego oddało głos 1069 osób.

Ten wynik może być jesienią o wiele lepszy, zważywszy na wysokie notowania PiS, który zdecydowanie prowadzi w przedwyborczych sondażach, deklasując PO i SLD.

 

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Stargardu swoją karierę polityczną rozpoczynał w 2005 roku, kiedy to skutecznie poprowadził kampanię wyborczą do Sejmu posła Michała Jacha. Rok później Ireneusz Rogowski został radnym Rady Miejskiej, gdzie pełnił funkcję przewodniczącego klubu PiS. W tym samym czasie został również członkiem Rady Społecznej SP ZZOZ i wiceprezesem ds. ekonomicznych w klubie piłkarskim Błękitni Stargard. Natomiast w 2010 r. Ireneusz Rogowski otrzymał mandat radnego powiatowego. Wkrótce po tym został powołany do Zarządu Powiatu, w którym po dzień dzisiejszy odpowiada za budownictwo, gospodarkę nieruchomościami, środowisko i zdrowie w powiecie stargardzkim.

 

– Zdobyte doświadczenie, konsekwencja w działaniu i umiejętności menadżerskie, niewątpliwie predestynują Ireneusza Rogowskiego do pełnienia ważnych i odpowiedzialnych funkcji publicznych – przyznał poseł Michał Jach. – W moim przekonaniu to najlepszy kandydat na urząd prezydenta Stargardu.


    Damian Maligłówka - 27.07.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©