ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8724

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
" Czas na zmiany "

W spotkaniu wzięli udział także m.in. przedstawiciele NSZZ „Solidarność”, klubów „Gazety Polskiej”, Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, Solidarności Rolników Indywidualnych i Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Do stolicy pojechał również autokar z działaczami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości okręgu szczecińskiego w tym liczna grupa osób ze Stargardu.


Nasi działacze byli w Warszawie jak zawsze bardzo widoczni. – Cieszę się, że udało nam się uczestniczyć w tym bardzo ważnym dniu dla polskiej prawicy  – przyznaje Zdzisław Wilk, radny klubu PiS w Radzie Miejskiej. – To niewątpliwie przełomowa chwila, konsolidująca wszystkie najważniejsze środowiska, którym zależy na zmianach w kraju. Zmianach oczywiście na lepsze!
 

Podczas spotkania głos zabrali m.in. prof. Piotr Gliński, Izabela Kloc, Anita Czerwińska, Witold Waszczykowski i Andrzej Duda. Wyświetlono także film poświęcony aferze taśmowej. Cytowane w nim były m.in. fragmenty nagranych rozmów polityków PO.
 

 - Ważne jest to, żeby wiedzieć jaka jest obecnie sytuacja, ale ważne jest również  też to, żeby wiedzieć jak tą sytuację zmienić. Jedno jest pewne zmiana prowadzi poprzez jedność, ta jedność staje się faktem - powiedział Jarosław Kaczyński podczas swojego wystąpienia. – Dlatego każdy musi podjąć decyzję, że złe są interesy partykularne, bo te formacje nie są w stanie istnieć dalej na scenie parlamentarnej, czy też wziąć wspólny udział w przedsięwzięciu i powrócić do tego, czego prawica potrzebuje. A prawica powinna być dziś zjednoczona - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński.
 

Zapraszamy do fotogalerii

Przeczytaj porozumienie

    Damian Maligłówka, fot. źródło Elżbieta Koczorowska - 22.07.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©