ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8802

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
" Czas na zmiany. Trzeba wymienić tą ekipę "

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Gabriela Masłowska przyjechała do Stargardu mówić nie tylko o skandalu wywołanym wybuchem afery podsłuchowej. Parlamentarzystka poruszyła również tematy związane z polską gospodarką i przemysłem.

Gabriela Masłowska przekonywała, że Polska posiada ogromny potencjał, mnóstwo zasobów i możliwości, które nie są jednak wykorzystywane w sposób dostateczny. – Wiele rodzin żyje dalej poniżej minimum socjalnego, młodzi emigrują za granicę, dlatego stawiamy sobie pytanie, skąd się biorą takie dysproporcje ?
 


Według posłanki, przyczyną takiego stanu rzeczy jest teatralizacja polityki - rząd bawi się pewną grą - dlatego najważniejszymi problemami Polaków zajmuje się tylko pozornie.

 

Odnosząc się przede wszystkim do samej afery podsłuchowej posłanka Gabriela  Masłowska wyraziła opinię, że rząd Donalda Tuska skupił się głównie na tym, co najmniej istotne, czyli na kelnerach, a uciekł od odpowiedzialności za treści nagrań.- Donald Tusk ochronił tym samym swoich ministrów przed jakąkolwiek odpowiedzialnością, co świadczy tylko i wyłącznie o patologii tej władzy – przyznała posłanka. - To są standardy nie do przyjęcia w innych europejskich krajach. Dwulicowość władzy wyrażona jest pogardą do Polaków, zaś sama Platforma zamiast na rządzeniu, skupia się na walce ze swoimi przeciwnikami politycznymi.

 

Po wystąpieniu posłanki Gabrieli Masłowskiej miała miejsce ożywiona dyskusja na tematy związane przede wszystkim z aktualną sytuacją polityczną w kraju.

 

    Tekst i fot. Damian Maligłówka - 29.06.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©