ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8228

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Radny na medal !

Tadeusz Sowa nie ukrywa, że jest to dla niego najważniejszy medal, jaki kiedykolwiek został mu przyznany. - Otrzymałem już wiele wyróżnień i podziękowań, ale ten medal sprawił mi najwięcej radości i satysfakcji. Jestem z niego bardzo dumny – przyznaje Tadeusz Sowa.

 

Wyróżnienia zasłużonego dla Armii Krajowej otrzymali również Teresa Ruszkowska i Dariusz Rządziński. Medale wręczali prezes Zarządu Okręgu w Szczecinie Stanisława Kociełowicz oraz dowódca 12. Brygady Zmechanizowanej.


W uroczystości uczestniczyli ponadto nowo wybrany prezes Antoni Jasiewicz, koleżanki i koledzy stargardzkiego koła AK oraz zaprzyjaźnione ze związkiem nauczycielki historii stargardzkiego gimnazjum. Po części oficjalnej goście udali się do Klubu Żołnierskiego, gdzie w miłej i serdecznej atmosferze rozmawiano, między innymi, o nowych pomysłach na najbliższy okres działalności związku.
 

- Cieszę się, że praca wśród tych wspaniałych ludzi została zauważona i tak mocno doceniona – podkreśla Tadeusz Sowa.- Krzewienie patriotyzmu i pamięci o bohaterach walczących o naszą wolność, zwłaszcza wśród młodzieży, to jedna z najważniejszych misji, jaka została mi jeszcze do spełnienia.

    Damian Maligłówka, fot. Tadeusz Surma - 30.05.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©