ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8828

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Rogowski dziękuje wyborcom za poparcie

Ireneusz Rogowski nie ukrywa zadowolenia ze swojego wyniku. Blisko połowę wszystkich zebranych głosów otrzymał w Stargardzie i powiecie stargardzkim. - Gratuluję przede wszystkim mojemu koledze Markowi Gróbarczykowi za świetny wynik i zdobycie mandatu - mówi Ireneusz Rogowski. - To doświadczony i skuteczny polityk, z  którego możemy być wszyscy dumni.


W porównaniu z wyborami z 2009 roku Platforma straciła w Stargardzie poparcie aż o 8 pkt. procentowych, natomiast gdy PiS zyskał aż sześć. – Cieszę się, że Stargard mógł mieć swojego przedstawiciela z ramienia PiS, że mogłem godnie reprezentować i zachwalać nasze miasto oraz region w trakcie tej kampanii – przyznaje Ireneusz Rogowski. – Dlatego chciałbym gorąco podziękować mieszkańcom Stargardu i całego powiatu za oddane na mnie głosy. Dziękuję również mieszkańcom wielu innych miejscowości od Świnoujścia po Zieloną Górę, gdzie również głosowano na moją osobę.
 

Ireneusz Rogowski podkreśla, że jego dobry wynik, to nie tylko efekt zachodzących zmian na scenie politycznej i „zużycia” się Platformy. To także efekt ciężkiej pracy kilkudziesięcioosobowej grupy sympatyków i działaczy lokalnych struktur PiS, którzy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy włożyli w kampanię dużo serca i mnóstwo zaangażowania.

– Dziękuję serdecznie wszystkim bez wyjątku za ogromne wsparcie i pomoc w trakcie całej kampanii wyborczej – podsumowuje Ireneusz Rogowski. – Razem zapracowaliśmy na ten wynik i pokazaliśmy, że furtka do dobrych zmian i umacniania demokracji została przez nas otwarta.
    md - 26.05.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©