ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8233

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Ireneusz Rogowski: "Musimy pamiętać o symbolach"

Ireneusz Rogowski wziął najpierw udział w szczecińskich obchodach święta Flagi Narodowej.  Przemarsz ulicami Szczecina zorganizowali młodzi działacze Prawa i Sprawiedliwości. Natomiast dzień później kandydat do PE z ramienia Prawa i Sprawiedliwości uczestniczył w uroczystej mszy świętej w Stargardzie, sprawowanej z okazji uchwalenia 223. rocznicy Konstytucji 3. Maja.

 

- W polityce trzeba być skutecznym, ale prawem każdego polityka jest zachowanie moralności, odpowiedzialności za swoje czyny i dociekanie prawdy – przyznaje Ireneusz Rogowski. – Z drugiej strony musimy też pamiętać o naszych symbolach, historii i ważnych dla narodu rocznicach. W ten właśnie sposób budujemy naszą narodową tożsamość oraz utrwalamy pamięć o tych wszystkich, dzięki którym możemy żyć dziś w wolnej i niepodległej Polsce.
 

Ireneusz Rogowski nie zapomniał również o strażakach, przede wszystkim z powiatu stargardzkiego, którzy w niedzielę obchodzili święto swojego patrona. – Dziękuję serdecznie wszystkim strażakom za szczególne poświęcenie w ochronie życia i mienia, za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy. Życzę Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

    md, fot. PR Szczecin - 04.05.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©