ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8492

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Rogowski w Szczecinie: Przed nami jeszcze wiele do zrobienia

- Pod rządami Donalda Tuska miał się dokonać skok cywilizacyjny. W rezultacie zlikwidowano stocznię, wypłycono porty, doprowadzono do ruiny żeglugę i wykreślono najważniejszą drogę S3 ze strategicznego rozwoju Polski. – powiedział na wstępie europoseł Marek Gróbarczyk. – A my mamy na to prostą odpowiedź : praca, zdrowie, rodzina. To hasło, które zapisaliśmy w naszym programie i to chcemy zrealizować. Stop degradacji Pomorza Zachodniego i Ziemi Lubuskiej.

Przewodniczący okręgowych struktur PiS poseł Leszek Dobrzyński podkreślił, że na liście Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego znalazły się osoby, które mają duże dokonania w swojej pracy. – To przede wszystkim te osoby, które dobrze i rzetelnie pracują i wykazują się kręgosłupem moralnym powinny trafiać do polityki.
Dziennikarzom przedstawił się także kandydat do PE ze Stargardu Ireneusz Rogowski, który skupił się przede wszystkim na sprawach związanych z regionem i powiatem stargardzkim. Ireneusz Rogowski mówił o najważniejszych i strategicznych kwestiach, nad którymi pracował na przestrzeni ostatnich lat, zarówno będąc radnym, a następnie członkiem zarządu powiatu. – Najpierw dzięki pozyskaniu wsparcia z budżetu spłaciliśmy wielomilionowe zadłużenie szpitala w Łobzie, później rozwiązaliśmy poważne zagrożenie związane z dalszym funkcjonowaniem SOR-u w kwestii budowy lądowiska dla helikopterów, wreszcie zmodernizowaliśmy szpital w Stargardzie i pozyskaliśmy doświadczoną kadrę lekarską – wyliczał Ireneusz Rogowski. - Mamy czym się pochwalić lecz  jesteśmy świadomi tego, że jeszcze przed nami wiele do zrobienia.

Kandydat zachwalał również profesjonalnie przeprowadzony proces przekształcenia dwóch stargardzkich Domów Dziecka w 6 mniejszych placówek o wysokim standardzie.

Tak jak pozostałe osoby biorące udział w prezentacji Ireneusz Rogowski wyraził swoje ubolewanie nad faktem marginalizacji i degradacji naszego województwa przez obecny rząd.

Ireneusz Rogowski znajduje się na 7 miejscu na liście PiS do Europarlamentu.

.

 
    md, fot. PR Szczecin - 15.04.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©