ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8460

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Na nich warto oddać głos !
Europoseł Marek Gróbarczyk oraz Ireneusz Rogowski, wspólnie z członkami stargardzkich struktur PiS, zbierali podpisy pod listą poparcia na ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego.

Kandydaci zachęcali stargardzian do aktywnego uczestnictwa w zbliżających się wyborach, przekonywali, że głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość na pewno nie będzie głosem zmarnowanym.

- Nasz program oparty jest przede wszystkim na realnych działaniach, skierowanych do całego społeczeństwa - przyznaje Ireneusz Rogowski. - Jesteśmy przygotowani do tego, aby rządzić, skutecznie rozwiązywać problemy Polaków, zadbać o ich poczucie bezpieczeństwa, przyspieszyć wzrost gospodarczy, czy też gruntownie zmodernizować służbę zdrowia przez likwidację NFZ.

W sumie w akcję zbierania podpisów poparcia dla kandydatów do Europarlamentu z listy PiS zaangażowały się aktywnie wszystkie komitety ze Stargardu i powiatu stargardzkiego. - Dziękuję wszystkim komitetom za pełne zaangażowanie, zaś wyborcom, którzy podpisali się pod listami poparcia, za to, że postanowili obdarzyć nas swoim zaufaniem - podsumował przewodniczący powiatowych struktur PiS Wiesław Masłowski.
    Damian Maligłówka - 08.04.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©