ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8493

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Ireneusz Rogowski do Europarlamentu

Podczas specjalnej konferencji prasowej poseł Michał Jach przedstawił oficjalnie kandydata PiS do Europarlamentu Ireneusza Rogowskiego.  – Zdobyte doświadczenie, konsekwencja w działaniu i umiejętności menadżerskie, niewątpliwie predestynują Ireneusza Rogowskiego do pełnienia ważnych i odpowiedzialnych funkcji publicznych – przyznał poseł Michał Jach.

Ireneusz Rogowski nie ukrywa, że przyjął propozycję kandydowania z dużym zaszczytem, szczególnie że na liście PiS z naszego okręgu znalazło się wiele znanych i wybitnych postaci, polityków, naukowców i  ekspertów. – Chciałbym serdecznie podziękować najwyższym strukturom mojego ugrupowania, kolegom i koleżankom z naszego regionu, a w szczególności posłowi Michałowi Jachowi za to, że poparli moją kandydaturę i obdarzyli swoim zaufaniem – powiedział na wstępie Ireneusz Rogowski.
 

Stargardzki kandydat do Europarlamentu swoją karierę polityczną rozpoczynał w 2005 roku, kiedy to skutecznie poprowadził kampanię wyborczą do Sejmu posła Michała Jacha. Rok później Ireneusz Rogowski został radnym Rady Miejskiej, gdzie pełnił funkcję przewodniczącego klubu PiS. W tym samym czasie został również członkiem Rady Społecznej SP ZZOZ i wiceprezesem ds. ekonomicznych w klubie piłkarskim Błękitni Stargard. Natomiast w 2010 r. Ireneusz Rogowski otrzymał mandat radnego powiatowego. Wkrótce po tym został powołany do Zarządu Powiatu, w którym po dzień dzisiejszy odpowiada za budownictwo, gospodarkę nieruchomościami, środowisko i zdrowie w powiecie stargardzkim.
 

Ireneusz Rogowski nie ukrywa, że właśnie na tych polach działania chciałby się skupić zasiadając w PE.  – Dzięki uzyskaniu wsparcia z budżetu udało nam się spłacić 15 milionowe zadłużenie naszego szpitala w Łobzie, rozwiązaliśmy też poważne zagrożenie związane z dalszym funkcjonowaniem SOR-u w kwestii budowy lądowiska dla helikopterów, wreszcie pozyskaliśmy wysoko kwalifikowaną kadrę lekarską – przyznał Ireneusz Rogowski.

Stargardzki kandydat PiS do Parlamentu Europejskiego zapowiedział, że w kwietniu zwoła kolejną konferencję prasową, na której szczegółowo przedstawi swój program wyborczy. Na liście z naszego okręgu wyborczego znalazł się na siódmej pozycji. - Mam nadzieję, że siódemka okaże się dla mnie szczęśliwa - dodał Ireneusz Rogowski.

 
    md, fot. www.stargardzka.pl - 24.03.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©