ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8496

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Ten rozwój jest realny. Mamy na to pomysł !

Wykład profesora Glińskiego zgromadził wielu członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości oraz mieszkańców Pomorza Zachodniego.

Do Szczecina ze Stargardu Szczecińskiego wybrali się między innymi radny Zdzisław Wilk, Aleksandra Muszyńska, Elżbieta Koczorowska, Kamil Seredyński, Adam Kalinowski oraz Piotr Zelent.

 

Tematyka wykładu obejmowała zagadnienia długu publicznego, problemów demograficznych, tworzenia odpowiednich warunków do powstawania wiejskich przedszkoli, likwidacji i walki z bezrobociem, innowacyjności w gospodarce oraz marginalizacji województwa Zachodniopomorskiego, w tym postępującego ubóstwa.

 

Profesor Piotr Gliński w swoim wykładzie najwięcej miejsca poświęcił przedstawieniu pomysłu Prawa i Sprawiedliwości na rozwój Pomorza Zachodniego. Przypomniał też, że wizja rozwoju Polski w programie Prawa i Sprawiedliwości, została stworzona w oparciu o debaty publiczne przy udziale nieocenionej roli znakomitych ekspertów.

 

W dalszej dyskusji padło wiele różnych pytań dotyczących spraw bieżących i gospodarczych. Poruszono również problemy regionu szczecińskiego. – Profesor Gliński odpowiadał precyzyjnie na wszystkie pytania dając do zrozumienia, że dobro i rozwój Pomorza Zachodniego zależy przede wszystkim od przemyślanej strategii ekonomicznej, jak i gospodarczej. PiS ma na to pomysł - podkreślił uczestnik spotkania Adam Kalinowski.

    oprac.md,fot.Adam Kalinowski - 10.02.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©