ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8305

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
"Zawsze możemy na was liczyć"

W trakcie odprawy Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie inspektor  Zenon Atras wspólnie z zastępcą mł. insp. Sławomirem Hancewiczem omówili szczegółowo wyniki pracy poszczególnych pionów komendy.

Przedstawiono również prowadzone przez stargardzką komendę przedsięwzięcia i inicjatywy, mające wpływ na poprawę stanu bezpieczeństwa na terenie całego powiatu.


Odprawę zakończył Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie - inspektor Jarosław Sawicki, który pozytywnie ocenił pracę stargardzkich policjantów i osiągnięte wyniki w 2013 roku. Komendant Wojewódzki zwrócił uwagę na najważniejsze założenia w tym roku, przede wszystkim na eliminację przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców miasta oraz skuteczne reagowanie na przemoc pojawiającą się w rodzinie.


W gronie zaproszonych gości znalazł się między innymi radny Powiatowy Tadeusz Sowa, który w imieniu posła Michała Jacha oraz własnym podziękował komendantowi Zenonowi Atrasowi za dotychczasową współpracę. - Te  podziękowania kieruję także w stronę wszystkich policjantów, dzielnicowych, kierowników posterunków w Chociwlu, Dolicach i Ińsku.  Mieszkańcy miasta i powiatu przychodzą często ze swoimi problemami do biura poselskiego posła Michała Jacha. Wiele spraw wymaga interwencji lub pomocy policji i muszę przyznać, że zawsze możemy na taką liczyć – przyznał Tadeusz Sowa.

    Oprac. md, fot. Tadeusz Surma - 29.01.2014
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©