ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8330

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Ty też wywieś flagę

Przez ponad godzinę członkowie stargardzkich struktur PiS rozdali blisko tysiąc ulotek i śpiewników z pieśniami patriotycznymi.

- Chcieliśmy w ten sposób pokazać, że barwami narodowymi można chwalić się i cieszyć nie tylko podczas ważnych wydarzeń sportowych – mówi Dariusz Dąbek, przewodniczący Komitetu nr 1 PiS w Stargardzie. - Podobne działania będziemy chcieli organizować podczas innych, ważnych rocznic i świąt państwowych. Każde, nawet takie małe akcje, przyczynią się do wzrostu świadomości społecznej nie tylko w zakresie historii państwa, ale przede wszystkim jego symboli - flagi i godła narodowego.
W akcji udział wzięło kilkunastu członków Prawa i Sprawiedliwości ze wszystkich trzech miejscowych komitetów.

Członków Prawa i Sprawiedliwości nie zabraknie podczas społecznych obchodów święta niepodległości w Warszawie. Do stolicy z naszego miasta wybiera się ponad 40 osób.
W Stargardzie nasi przedstawiciele obecni będą na mszy św. za Ojczyznę w dniu 11 listopada o godz. 11:00 w kolegiacie N.M.P.

Tego samego dnia w Szczecinie o godz. 14:00 rozpocznie się przemarsz z placu Orła Białego do placu Szarych Szeregów, pod popiersie Piłsudskiego, tam również będziemy !

Więcej zdjęć
TUTAJ !

    tekst i fot. md - 09.11.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©