ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8806

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Ta baza ma ogromny potencjał
Poseł Michał Jach udał się do Świdwina na zaproszenie miejscowego starosty  oraz dowódcy Pierwszego Skrzydła Lotnictwa Taktycznego.
Poseł zainteresował się szczególnie problemami, związanymi z funkcjonowaniem bazy lotniczej w Świdwinie. W spotkaniu udział wzięli również inni zachodniopomorscy parlamentarzyści
.

Michał Jach zapoznał się z obecną sytuacją kadrową i problemami związanymi z modernizacją floty powietrznej 1 SLT,  niepokojącą wizją utraty kolejnych miejsc pracy w powiecie świdwińskim, a także w wojskowych lotniczych zakładach remontowych, które pracują dla jednostek lotniczych w całym kraju. Parlamentarzysta obiecał przyjrzeć się bliżej tym sprawom i udzielić wszelkiej możliwej pomocy w rozwiązaniu tych problemów. - Ta baza lotnicza w Świdwinie ma ogromny potencjał - przyznał poseł Michał Jach. - A znakomita i bardzo dobrze wyszkolona kadra, świetni piloci muszą mieć jednak duże wsparcie, przede wszystkim finansowe.
Na zakończenie wizyty poseł Michał Jach razem z dyrektorem biura Tadeuszem Sową, udali się na lotnisko, gdzie spotkali się z lotnikami i personelem naziemnym jednostki.
    md. fot. Tadeusz Sowa - 22.10.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©