ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8273

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Oni zakochani są władzą
   W Licheniu odbył się nadzwyczajny zjazd przewodniczących Klubów Gazety Polskiej. Stargardzki klub reprezentował Tadeusz Sowa.


   Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi profesor Andrzej Zybertowicz, który podjął się oceny działalności klubów oraz Antoni Macierewicz. Poseł PiS przedstawił z kolei zgromadzonym nowe fakty ws. katastrofy smoleńskiej.

   Spotkanie klubów z całego kraju poprowadził prezes Klubu Gazety Polskiej Ryszard Kapuściński oraz redaktor naczelny gazety Tomasz Sakiewicz.
- W panelach dyskutowano głównie na temat zbliżających się wyborów samorządowych i roli, jaką mogą w nich odegrać kluby. Rozmawiano też o współpracy ze środowiskami patriotycznymi i organizacjami młodzieżowymi - mówi Tadeusz Sowa.

   Zjazd zakończyła uroczysta msza św. podczas, której homilię wygłosił ks. Krzysztof Biernat.
- Duchowny poruszył bardzo aktualne problemy, związane z emigracją młodych ludzi na obczyznę i kwestii tak zwanego "wynarodowiania" kraju - przyznaje Tadeusz Sowa. -  
Ksiądz Biernat poza tym słusznie zauważył, że Polska bez rolnictwa i przemysłu stanie się łakomym kąskiem dla obcych narodów, a tymczasem rząd zakochany jest władzą.
    md - 16.10.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©