ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8248

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
PiS wystawi swojego kandydata na prezydenta Stargardu

   Prawo i Sprawiedliwość wystawi swojego kandydata na prezydenta Stargardu w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Taką decyzję podjął na specjalnym zebraniu zarząd powiatowy partii.

 

   Prawo i Sprawiedliwość zarekomenduje również swoich kandydatów do sejmiku województwa, na wójta gminy Stargard oraz w wyborach do Rady Miejskiej i Rady Powiatu. Zarząd PiS w Stargardzie postanowił, że oficjalny kandydat na urząd prezydenta Stargardu, zostanie przedstawiony najpóźniej do dnia 30 czerwca 2014 r. 

 

 

Aktualnie Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie jest na etapie przygotowywania się do przyszłorocznych wyborów. Jako liczące się ugrupowanie na scenie politycznej kraju chcemy w wyborach samorządowych obsadzić wszystkie listy do rad gmin, powiatu i sejmiku województwa.Zarz
ąd powiatowy partii postanowił również, że zarekomendujemy swojego kandydata w wyborach na prezydenta miasta, ale o wszystkich decyzjach poinformujemy oficjalnie w stosownym czasie. Do wyborów został jeszcze ponad rok i choćby z tego względu nie chcemy dawać pożywki wszelkim spekulacjom, odnośnie nazwisk potencjalnych kandydatów.

Jednocześnie zapraszam gorąco do odwiedzania w najbliższych dniach naszej strony internetowej. Mam nadzieję, że nowa, odświeżona i dynamiczna witryna Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie, przypadnie Państwu do gustu.


Wiesław Masłowski, przewodniczący PiS w powiecie stargardzkim


 

                        " Wszystko w swoim czasie"

    Damian Maligłówka - 11.10.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©