ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8625

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Korzystają z przywilejów, z których nie powinni korzystać!

   Na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej w Stargardzie do naszego miasta przyjechał ponownie Tadeusz Płużański. Spotkanie autorskie zostało poświęcone przede wszystkim  pamięci o ”Żołnierzach Wyklętych” oraz traktowaniu ich przez obecną władzę.

 

   Prelegent przytaczał szereg przykładów złego traktowania bohaterów walk o wolność i niepodległość naszego kraju. – Do tej pory państwo nie zrobiło nic w kierunku, aby wystarczająco uhonorować bohaterów, a ukarać ich katów – przyznał Tadeusz Płużański. -  Oprawcy, którzy jeszcze żyją, wciąż nie ponieśli żadnych konsekwencji za swoje haniebne czyny.

   Mało tego korzystają z przywilejów, z których nie powinni już dawno korzystać. Po krótkim wystąpieniu autor odpowiadał na pytania  z sali. Do dyskusji włączył się również poseł Michał Jach, oraz prowadzący spotkanie przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Stargardzie Tadeusz Sowa.
W blisko dwugodzinnym spotkaniu, zorganizowanym  w auli Domu Kultury Kolejarza, udział wzięli jeszcze między innymi członkowie i sympatycy KGP w Stargardzie, przewodniczący Rady Miejskiej Wiesław Masłowski oraz poseł na Sejm RP I-szej kadencji Paweł Kowalczyk.

    md - 10.10.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©